Witajcie na jemsushi.pl,

Jeżeli wszedłeś tu żeby nas poznać to dobrze trafiłeś. Jesteśmy osobami, które połączyła miłość do sushi. Od dwóch lat pracujemy nad tym by dać Wam wszystko czego potrzebujecie i co jest związane z naszą ukochaną potrawą. Zaczęło się od małego fanpage’a gdzie przesyłaliśmy piękne zdjęcia sushi. Okazało się, że Polacy podzielają naszą pasję i dzisiaj to największe miejsce spotkań fanów sushi w Polsce.

Dołącz do społeczności JemSushi

Dziękujemy wszystkim fanom

JemSushi na Facebooku :) Kontakt z Wami

to dla nas codzienna motywacja.


Chcąc dalej rozwijać naszą pasję, wpadliśmy na oryginalny pomysł. Weszliśmy na rynek ze skarpetkami, które wyglądają ja sushi. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i dało dużo satysfakcji naszym Klientom. To dla nas najważniejsze, dlatego regularnie pytamy ich o opinię. Mamy znajomych w Łowiczu, którzy produkują najwyższej jakości polskie skarpetki ze świetnej, atestowanej bawełny. Opowiedzieliśmy im o naszym pomyśle i tak stworzyliśmy 10 unikalnych wzorów. Są wyprofilowane do kształtu stopy i pozwalają oddychać skórze. Najlepiej po prostu je założyć i poczuć różnicę.

Zamów swoje pierwsze skarpetki Sushi

Mieliśmy trochę szczęścia. Mamy

znajomych w Łowiczu, którzy produkują najwyższej

jakości, polskie skarpetki.

Z biegiem czasu stwierdziliśmy, że dobrym kierunkiem rozwoju naszej działalności będą nowe produkty. Dzisiaj znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz. Kreatywne gadżety sushi, które pozwolą Wam przekazać miłość do bliskich albo pozytywnie zaskoczyć znajomych, poczuć dobrą energię albo przygotować najpiękniejsze domowe sushi w swoim życiu. Non-stop zbieramy inspiracje ze świata i szukamy ciągle nowych pomysłów. 

Chcesz wiedzieć o nas więcej? My też chcemy Cię poznać. Napisz do nas na Facebooku albo pisz co Ci leży na sercu w mailu. Miło nam Cię widzieć i mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej.

Czekamy na Ciebie na Facebooku i na info@jemsushi.pl

JemSushi.pl

 

Miłość do Sushi > Fanpage na Facebooku > Sklep ze skarpetkami, które wyglądają jak sushi > Sklep pełen gadżetów sushi


Góra