Skarpetki Sushi Socks Box Kids - 3 pary - Omlet Tamago, Maki Ogórek, Tuńczyk

49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Sushi Socks Box to Polski produkt,  wyprodukowany w Łowiczu przez grupę młodych miłośników sushi.

Wszystko zaczęło się parę lat temu. Dwóch kolegów ze studiów stworzyło Fanpage „Jem Sushi” gdzie wrzucali fotki różnych zestawów sushi – z biegiem czasu Fanpage urósł do największej społeczności Fanów sushi w Polsce – prawie 50000!

Pewnego razu spotkali swoich znajomych z Łowicza, którzy produkują skarpetki od lat – słowo do słowa, zupełnie niepostrzeżenie zbudowało ideę połączenia miłości do sushi ze skarpetkami! I tak po półrocznych przygotowaniach i setce prób powstały najbardziej szalone z możliwych skarpetek – Skarpetkowe boxy sushi!

Sushi skarpetki to bawełniane skarpety do złudzenia przypominające sushi.

Skarpetki pakowane są w pudełka, dokładnie takie, do jakich restauratorzy pakują prawdziwe sushi. Dodatkowo w Boxie znajdują się: dekoracyjna trawka, oraz skrawki materiału imitujące imbir i wasabi.

Obecnie dostępne są skarpetki przypominające nigiri z łososia, tuńczyka, ryby maślanej, ośmiornicy, omletu tamago oraz skarpetki ala maki sushi z tuńczykiem, rzepą lub ogórkiem.

Cały sekret Sushi Socks Boxów polega na odpowiednim składaniu skarpetek, tak aby złożone przypominały nigiri sushi (kawałek ryżu z rybą na wierzchu) lub sushi maki (zwinięta rolka ryżu z rybą w środku owinięta wodorostami tzw. nori).

Skarpetki po rozwinięciu całe przedstawiają kolor i fakturę danej ryby (łososiowe – łosoś; żółte – omlet tamago; bordowe – tuńczyk; kremowe ryba maślana; nieregularne fioletowe, bordowe lub brązowe koła – ośmiornica).  W przypadku maków jest to skarpetka trzy kolorowa, od czarnego, po biały aż po kolor wybranego składnika (rzepa – żółty, tuńczyk – bordowy, ogórek – zielony).

Sushi socksy produkowane są z wysokiej jakości bawełny czesanej,  pochodzącej głównie z Indii i Niemiec. Bawełna używana do produkcji Sushi socksów posiada certyfikat Oeko Tex który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych.

Bawełna jest materiałem naturalnym pochodzenia roślinnego, jej cechą jest przepuszczalność powietrza dzięki czemu skóra stopy swobodnie oddycha, a właściwości cieplno-izolacyjne bawełny są najlepsze ze wszystkich włókien pochodzenia roślinnego.

Sushi socksy wyprodukowane są według najwyższych standardów przyjętych w procesie  produkcji skarpet, posiadają nie uciskający ściągacz oraz płaski szew Rosso co powoduje uczucie komfortu w noszeniu i gwarantuje wysoką jakość produktu.

Jest to idealny produkt dla maluchów jak i dla starszych dzieci, wyróżniający się jakością i kolorystyką.

Rozmiar S przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do 4/5 lat, Rozmiar M przeznaczony jest dla dzieci w wieku powyżej 4/5 lat.

Brak opinii.

Napisz recenzję

Skarpetki Sushi Socks Box Kids - 3 pary - Omlet Tamago, Maki Ogórek, Tuńczyk

Skarpetki Sushi Socks Box Kids - 3 pary - Omlet Tamago, Maki Ogórek, Tuńczyk

Góra